fbpx
Atbalstītāji

Taktika.lv – Specializēts skrituļslidu veikals Latvijā, kas darbojas jau kopš 2005. gada. Šis ir vienīgais Powerslide tiešais izplatītājs Latvijā, kas piedāvā gan mazumtirdzniecību, gan vairumtirdzniecību.
www.taktika.lv

Skrituļslidošanas kluba Motum biedriem tiek piešķirtas īpašas atlaides veikalā Taktika, kuri piedāvā Latvijā lielāko skrituļslidu izvēli, skrituļdēļus, skrejriteņus, aizsargekipējumu, rezerves daļas, aksesuārus, kā arī servisu.

——————————————————————————————————————-

Venden – Uzņēmums VENDEN dibināts 1997. gadā, un tā pamatdarbības veidi ir avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas un kafijas iekārtu noma un apkalpošana, kā arī saistīto produktu tirdzniecība.
www.venden.lv

Venden” pērn trīskāršojis peļņu | SKATIES
Uzņēmums Venden nodrošina kluba audzēkņus ar minerālvielām bagātu ūdeni, kas palīdz remdēt slāpes gan treniņos, gan sacensībās.

——————————————————————————————————————-

Isostar – Kopš pirmās dienas ISOSTAR ir kopā ar sportistiem. Neatkarīgi no sportista trenētības līmeņa, ražotājs piedāvā labākos uztura risinājumus, lai sasniegtu personīgos mērķus un rezultātus sportā.
www.isostar.lv

Visiem Motum sportistiem, vecākiem, radiniekiem u.c saistītām kluba personām ir iespēja iegādājoties produktus Isostar mājas lapā, izmantot atlaižu kodu “motum40”, kas sniegs Jums 40% atlaidi no produkcijas sākumcenas.
(Atlaide spēkā tikai produktiem, kas ir par pilnu cenu)