fbpx
Treneri
KĀRLIS VANCOVIČS

Dz.d: 22.05.1997 (26 gadi)

+371 29325705
motum@motum.lv
karlisvancovics@gmail.com

Trenera sleja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas absolvents programmā “Profesionālais Bakalaurs Sporta zinātnē” ar kvalifikācijām – Skrituļslidošanas vecākais treneris un sporta skolotājs.

Kārlis: Sevi raksturotu kā aktīvu un jautru personību ar nopietnības piegaršu. Sporta vidē esmu jau kopš bērna kājas – aptuveni no 7 gadu vecuma esmu izmēģinājis vairākus sporta veidus, bet neviens no tiem līdz galam tā arī neuzrunāja līdz pat 10 gadu vecumam, kad iestājos kalnu slēpošanas klubā. Tieši kalnu slēpošana bija mans pirmais nopietnais sporta klubs, kurā trenējos līdz pusaudža gadiem. Par cik slēpotājiem sevi jāuztur fiziskā formā arī vasarā, tad siltajos gada mēnešos treniņus aizvadījām uz skrituļslidām. Skrituļslidošana aizrāva tik ļoti, ka ilgi negaidot sapratu, ka sportiskās aktivitātes savā dzīvē gribu turpināt tieši ar skrituļslidošanu un tā es kļuvu par skrituļslidotāju. Ar skrituļslidošanu nodarbojos jau vairāk kā 12 gadus un saprotu, ka tieši tas, ko spēj man sniegt skrituļošana ir tas, ko vēlos savā dzīvē paturēt. Sasniegumi skrituļslidošanā ir bijuši bagātīgi – gan kā Sprinta karalim, gan uzvara 42km distancē Latvijas Čempionātā junioru vecumā, kā arī uzvara Igaunijas skrituļslidošanas tūres kopvērtējumā pusmaratona distancē. Šie ir tikai daži no uzskaitītajiem sasniegumiem.

Brīvajā laikā man patīk aktīvā atpūta – spēlēju hokeju entuziastu hokeja līgā, labprāt skrienu tautas skrējienu pasākumos un izbaudu arī citas aktivitātes dabā ar sev tuvākajiem cilvēkiem.

Skrituļslidošanas elks – Diogo Marreiros
Moto – Neatlaidība var zaudējumu pārvērst fenomenālā sasniegumā.

REINIS ZNOTIŅŠ

Dz.d: 21.08.1997. (25 gadi)

+371 20232289
motum@motum.lv
reinis-znotins@inbox.lv

Trenera sleja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas absolvents (2020. gadā) programmā Profesionālais Bakalaurs Sporta zinātnē ar kvalifikācijām Skrituļslidošanas vecākais treneris un sporta skolotājs.

Reinis: Ar sportu esmu saistīts jau no 10 gadu vecuma, kad pirmo reizi sāku apmeklēt skrituļslidošanas nodarbības. Kopš tā laika regulāri trenējos un gatavojos vietējām, Eiropas un pat Pasaules mēroga sacensībām ātruma skrituļslidošanā. Pie augstākajiem sasniegumiem var minēt Latvijas čempiona titulu maratona distancē sākot no 2014. gada un 46. vietu Pasaules čempionātā Barselonā, 2019. gadā. Uzvara vairākās liela mēroga sacensībās, kā piemēram, Gdaņskas maratons, Tartu maratons u.c. Ikdienā savas iegūtās teorētiskās zināšanas izmantoju praksē grupu un individuālu treniņu organizēšanā gan uz skrituļslidām, gan bez tām. Brīvo laiku pavadu ar sev tuvajiem cilvēkiem un izbraucieniem ar motociklu.

Skrituļslidošanas elks – Felix Rijhnen
Moto – Netici savām acīm – tās redz tikai šķēršļus.