Notikumiem bagāti aizvadīta skrituļslidošanas kluba “Motum” sacensību sezona. Savus spēkus kluba audzēkņi izmēģināja dažādās skrituļslidošanas disciplīnās, sākot ar 100m sprintu, beidzot ar 21km pusmaratonu. Godalgotas vietas tika izcīnītas gan Latvijā, gan ārzemēs, turpinot nostiprināt kluba konkurētspēju sacensībās starp citiem skrituļslidošanas klubiem. Jāatzīmē, ka lielai daļai no “Motumiešiem” šī bija pirmā sacensību sezona, kurā viņi piedalās. Daudziem audzēkņiem tieši sacensību faktors bija kā motivācija aktīvi trenēties. Tieši tādēļ kluba treneri vienmēr aicina visus audzēkņus piedalīties sacensībās, ja vien iespēja to ļauj. Galu galā – sacensības ir tā vieta, kur redzēt savu sportisko izaugsmi un ļauj saprast, kas jāuzlabo, lai nākamreiz nobrauktu vēl labāk.

Sacensībās ļoti teicamas slidot prasmes demonstrē Rodrigo Šaudiņš, kurš šogad ticis pie vairākiem atzīstamiem rezultātiem. Piemēram, Igaunijas skrituļslidošanas tūrē Rodrigo izcīnīja 2. vietu 21km kopvērtējumā. Tāpat tika izcīnītas zelta medaļas Latvijas čempionātos 5km un 10km distancēs Jauniešu A vecuma grupās.

Līdzīgi kā Rodrigo, arī Daniela Anna Livčāne demonstrē izcilu sniegumu šogad, iegūstot zelta medaļu gan 5km, gan 10km distancēs savā vecuma grupā.

Starp jauniešu A grupas meitenēm Sofija Tīna Sniķere ierindojas augstajā 2. vietā 5km un 10 km distancēs Latvijas čempionātos, kā arī 3. vieta pusmaratona distancē Latvijas čempionātā savā vecuma grupā.

Jauniešu B zēnu starpā Ričards Liepiņš savas grupas ietvaros ir ieguvis augsto 2. vietu 5km Latvijas čempionātā un 3. vietu 10km Latvijas čempionātā savā vecuma grupā.

Sevi pierādīt turpina arī Nora Sloka, kura tikai šogad ir sākusi nodarboties ar skrituļslidošanu. Nora sev nodrošināja 3. vietu gan 5km, gan 10km Latvijas čempionātā savā vecuma grupā.

Neskaitot šos centīgos jauniešus, klubā ir vēl daudzi citi dalībnieki, kuru sacensību rezultāts uzlabojas ar katru aizvadīto maču. Nākotnē viņi par sevi liks manīt un sastādīs konkurenci šā brīža līderiem.

Sezonas laikā audzēkņi apguva nepieciešamās prasmes, lai sekmīgi piedalītos sacensībās. Bet jāteic, ka vēl daudz kas jānostiprina un tieši to arī darīsim treniņos, lai uz nākamo sezonu būtu vēl stiprāki, kā līdz šim. Tiekamies treniņos!