Ziemai lēnām mūs pametot, tuvojās siltāks un gaišāks laiks, kas liecina arī par to, ka jaunā skrituļslidošanas sezona vairs nav aiz kalniem. Sporta klubam Motum priekšā jau otrā skrituļslidošanas sezona, kurā mums būs jauni draugi jeb atbalstītāji, kas palīdzēs sekmēt mūsu sportistu izaugsmi ceļā uz sasniegumiem!

Sīkāk par sponsoriem:

Taktika.lv – Specializēts skrituļslidu veikals Latvijā, kas darbojas jau kopš 2005. gada. Šis ir vienīgais Powerslide tiešais izplatītājs Latvijā, kas piedāvā gan mazumtirdzniecību, gan vairumtirdzniecību.
www.taktika.lv

Skrituļslidošanas kluba Motum biedriem tiek piešķirtas īpašas atlaides veikalā Taktika, kuri piedāvā Latvijā lielāko skrituļslidu izvēli, skrituļdēļus, skrejriteņus, aizsargekipējumu, rezerves daļas, aksesuārus, kā arī servisu.

Venden – Uzņēmums VENDEN dibināts 1997. gadā, un tā pamatdarbības veidi ir avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas un kafijas iekārtu noma un apkalpošana, kā arī saistīto produktu tirdzniecība.
www.venden.lv

Venden” pērn trīskāršojis peļņu | SKATIES

Uzņēmums Venden nodrošina kluba audzēkņus ar minerālvielām bagātu ūdeni, kas palīdz remdēt slāpes gan treniņos, gan sacensībās.

Balansa Dēlis – No bērnu ballītēm, līdz pat nopietniem treniņiem sportā un rehabilitācijai fizioterapijā. Tas nodrošina līdzsvara, stājas un koordinācijas attīstīšanu. Īpaši noderīgs tas ir sportistiem, kuru profesionālajā darbībā līdzsvaram ir būtiska nozīme, kā piemēram, skrituļslidotājiem, hokejistiem, sērfotājiem, snovbordistiem u.c.
www.balansadelis.lv

Motum treniņu procesā tiek pielietoti skrituļslidošanai speciālizēti balansa dēļi. Maziņš noslēpums – iespējams aktīvākajiem kluba sportistiem sezonas gaitā būs pārsteigumi tieši no Balansa dēļa kompānijas.

Isostar – Kopš pirmās dienas ISOSTAR ir kopā ar sportistiem. Neatkarīgi no sportista trenētības līmeņa, ražotājs piedāvā labākos uztura risinājumus, lai sasniegtu personīgos mērķus un rezultātus sportā.
www.isostar.lv

Maratona komplekts - Populārais - Isostar sporta uzturs - veikals

Visiem Motum sportistiem, vecākiem, radiniekiem u.c saistītām kluba personām ir iespēja iegādājoties produktus Isostar mājas lapā, izmantot atlaižu kodu “motum40”, kas sniegs Jums 40% atlaidi no produkcijas sākumcenas.
(Atlaide spēkā tikai produktiem, kas ir par pilnu cenu)