Vakar, 11.08.2020 aizvadīts kārtējais SKI-BOX balvu izcīņas posms ātrskrituļslidošanā. Šis bija 3. posms – sprinta distances jeb īsās distances, kur mazākajiem dalībniekiem bija jāveic 2x250m distance, savukārt visiem pārējiem dalībniekiem 2x500m.

Šajās sacensībās dalību ņēma arī MOTUM sportisti un šoreiz jau kuplākā skaitā, proti, 10 sportisti. Lielai daļai šī bija pirmā sacensību pieredze, bet noteikti ne pēdējā, jo rezultāti visiem mūsu sportistiem ļoti labi!

U7 puiši grupā (2013 gadā dzimuši un jaunāki) startēja Motum sportists Roberts Orba – uzrādot 6 labāko laiku no 9 sportistiem, bet jāpiebilst, ka visi priekšā esošie sportisti bija gadu vecāki par Robertu ar lielāku pieredzes bagāžu.

U11 sieviešu grupā kā 3. labāko rezultātu finišā ieguva Daniela Anna Livčāne, šoreiz mazliet piekāpjoties 2. vietas ieguvējai.
U11 vīriešu grupā 2. Vieta izcīnīta Ričardam Liepiņam.

U13 vīriešu grupā no Motum sporta kluba startēja Rodrigo Šaudiņš, kurš ierindojās 2. vietā.

Savukārt treneris Reinis Znotiņš, pārstāvot Powerslide – Motum komandu bez lieliem pārsteigumiem ieguva kārtējo uzvaru, tuvāko konkurentu atstājot aiz sevis par 3,58 sekundēm.

Arī FITNESA grupa tika pārstāvēta no Motum sportistiem, kuriem visiem šie bija debijas mači! Fitness U9 sieviešu grupā uzvaras laurus izbaudīja Agate Šauriņa, kura pirmajā aplī izbrauca no trases un apmeta kūleni, bet tas netraucēja paspēt vēlreiz apdzīt konkurentes un izvirzīties vadībā, savukārt 3. vietu ieguva Enija Luce. Šajā pašā vecuma grupā, bet puišu ieskaitē Gustavs Lucis debijas sacensībās ieguva 4. vietu, savukārt kritienu piedzīvojušais Timurs Baranovs 5. vietu.
Fitness U11 vecuma grupā mūsu sportiste Marta Elizabete Bērziņa ierindojās 2. vietā!

APSVEICAM!
Rezultāti – ŠEIT