Vakar, 08.09 noslēgusies kārtējā sezona SKI-BOX Balvu izcīņa skrituļslidošanā. Laiks aiz loga sacensību dienā nelutināja, bet tas neapturēja daudzos sportistus iziet uz starta šajā rudenīgajā dienā un ar motivāciju sacensties “peļķainajā” trasē.

Motum sportisti kā ierasts ņēma dalību SKI-BOX sacensībās un neraugoties uz slapjo trasi – rezultāti labi! Kopumā no sporta kluba “Motum” šajā posmā startēja 8 sportisti.

Absolūtais sacensību kopvērtējuma uzvarētājs Elite vecuma grupā – treneris Reinis Znotiņš (Powerslide-Motum).

Starp meitenēm rezultāti sekojoši – U11 Daniela Anna Livčāne sacensību 4. posmā uzrādīja 2. labāko laiku no konkurentes atpaliekot pavisam nedaudz, kas kopvērtējumā Annai ļāva ierindoties 3. vietā
Agate Šauriņa, kura iepriekšējo posmu aizvadīja vēl fitnesa klasē, tad šoreiz debiju ņēma sporta klasē un izcīnīja pārliecinošu U9 grupas uzvaru.
Marta Elizabete Bērziņa startēja fitnesa klasē un uzrādīja 3. labāko laiku savā vecuma grupā, savukārt Enija Luce fitnesa klasē ar jaunākām meitenēm spēkojoties izcīnīja 1. Vietu.

Puišu konkurencē mūsu sporta klases dalībnieki Rodrigo Šaudiņš un Ričards Liepiņš startēja veiksmīgi – abiem izcīnītas 2. Vietas (Rodrigo U13 grupā, Ričardam U11)
Savukārt Fitnesa klasē labas sacensības Gustavam Lucim un Timuram Baranovam – 2. Vieta un 5. Vieta

APSVEICAM!

Rezultāti 4. posms
Rezultāti – kopvērtējums
Foto